BZX84-C6V8,215 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 12,420
גיליון נתונים
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB