PESD3V3U1UB,115 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 58,970
גיליון נתונים
דומים
Comchip Technology
קיים במלאי: 218,955
גיליון נתונים
Texas Instruments
onsemi
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Semtech Corporation
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD3V3U1UB,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4153-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-4153-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-4153-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PESD3V3U1UB,115
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM SOD523
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות @ תדר
2.6pF ב-1MHz
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
הרשאה
AEC-Q101
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
SC-79, SOD-523
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V (מקס')
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
4.5V