PMEG3001EEFZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PMEG3001EEFZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PMEG3001EEFZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PMEG3001EEFZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PMEG3001EEFZ
תיאור
DIODE SCHOTTK 30V 100MA DFN06032
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 100mA הרכבה משטחית DFN0603-2
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PMEG3001EEFZ דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
1.5 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
300 nA @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
4pF ב-1V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז ההתקן של הספק
DFN0603-2
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
100mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
460 mV @ 10 mA
מספר מוצר בסיס
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות