PSMN027-100BS,118 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 7,200
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 296
גיליון נתונים
onsemi
קיים במלאי: 282
קיים במלאי: 869
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 898
Infineon Technologies
Infineon Technologies
IXYS
IXYS
קיים במלאי: 1
קיים במלאי: 151
קיים במלאי: 908
Rohm Semiconductor
STMicroelectronics
קיים במלאי: 857
תעלת N 100 V 37A (Tc) 103W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN027-100BS,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7210-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN027-100BS,118
תיאור
MOSFET N-CH 100V 37A D2PAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
30 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1624 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
103W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V