PZU7.5B3A,115 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 150
onsemi
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 320 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.