GYC1V470MCQ1GS אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 3,763
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Chemi-Con
קיים במלאי: 241
גיליון נתונים
Chemi-Con
קיים במלאי: 240
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
47 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 60mOhm 2000 שעות ב-135°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
Doctor Capacitor® Episode Seven: What's In The Mail, Doc?
GYC1V470MCQ1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
GYC1V470MCQ1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
GYC1V470MCQ1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GYC1V470MCQ1GS
תיאור
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
יצרן
Nichicon
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
210 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.4 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-135°C