RAHVX470M1GDC8002 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 3,763
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Chemi-Con
קיים במלאי: 241
Chemi-Con
קיים במלאי: 240
47 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 60mOhm 2000 שעות ב-135°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAHVX470M1GDC8002
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHVX470M1GDC8002TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHVX470M1GDC8002
תיאור
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RAHVX470M1GDC8002 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
יצרן
Taiyo Yuden
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מאפיינים
נגד-רעידות
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר נמוך
90 mA @ 120 Hz
סוג
היברידי
זרם אדווה בתדר גבוה
900 mA @ 100 kHz
קיבוליות
47 µF
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60mOhm
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-135°C