LQSW6271MELC25 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 200
גיליון נתונים
ישירים
Chemi-Con
קיים במלאי: 200
גיליון נתונים
ישירים
Chemi-Con
קיים במלאי: 0
שדרוג
קיים במלאי: 386
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
Rubycon
270 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
LQSW6271MELC25
מק"ט מוצר של DigiKey
493-7627-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQSW6271MELC25
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LQSW6271MELC25 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.25 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.7875 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
420 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C