RXK330M1JBK-0611S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
Würth Elektronik
Nichicon
Nichicon
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RXK330M1JBK-0611S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RXK330M1JBK-0611S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RXK330M1JBK-0611S
תיאור
CAP ALUM 63V POLAR
תיאור מפורט
זרם אדווה בתדר נמוך
96 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
175 mA @ 100 kHz
עכבה
1.1 Ohms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C