RJA330M1JBK-0611S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Surge
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Surge
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Würth Elektronik
Nichicon
Nichicon
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RJA330M1JBK-0611S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RJA330M1JBK-0611S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RJA330M1JBK-0611S
תיאור
CAP ALUM 63V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
אריזה
שקית
זרם אדווה בתדר גבוה
150 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C