AFC337M25G24T-F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 8,397
גיליון נתונים
דומים
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 2,155
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 500
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 395
שדרוג
Rubycon
קיים במלאי: 158
Rubycon
קיים במלאי: 794
קיים במלאי: 676
Panasonic Industry
Panasonic Industry
קיים במלאי: 238
KEMET
Chemi-Con
קיים במלאי: 255
KEMET
330 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏700‏ ב-Hz‏120‏ 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
AFC337M25G24T-F
מק"ט מוצר של DigiKey
AFC337M25G24T-F-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AFC337M25G24T-F
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
502.5 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זרם אדווה בתדר גבוה
670 mA @ 100 kHz
קיבוליות
עכבה
150 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏700‏ ב-Hz‏120‏
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C