FGH30T65UPDT-F155 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
STMicroelectronics
IGBT Trench Field Stop 650 V 60 A 250 W חור מעבר TO-247-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FGH30T65UPDT-F155
מק"ט מוצר של DigiKey
FGH30T65UPDT-F155-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FGH30T65UPDT-F155
תיאור
IGBT TRENCH FS 650V 60A TO-247-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
FGH30T65UPDT-F155 דגמים
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
onsemi
מטען שער
155 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
22ns/139ns
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תנאי בדיקה
400V, 30A, 8Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
43 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
60 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
90 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.3‏ ב-V‏15‏, A‏30‏
מארז ההתקן של הספק
TO-247-3
הספק - מקס'
250 W