FGY75N60SMD פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 1,693
גיליון נתונים
דומים
IXYS
IXYS
IGBT Field Stop 600 V 150 A 750 W חור מעבר PowerTO-247-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FGY75N60SMD
מק"ט מוצר של DigiKey
FGY75N60SMDFS-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FGY75N60SMD
תיאור
IGBT FS 600V 150A POWERTO-247-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
onsemi
מטען שער
248 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
24ns/136ns
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תנאי בדיקה
400V, 75A, 3Ohm, 15V
סוג IGBT
Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
55 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
600 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
150 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
225 A
מארז‏ / תיבה
‎TO-247-3‏, גרסה
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.5‏ ב-V‏15‏, A‏75‏
מארז ההתקן של הספק
PowerTO-247-3
הספק - מקס'
750 W