MC78L12ACPRAG
מק"ט מוצר של DigiKey
MC78L12ACPRAGOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MC78L12ACPRAGOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC78L12ACPRAG
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA ‎TO-92 (TO-226)‎
מודלים EDA/CAD
MC78L12ACPRAG דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
6.5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
PSRR
42dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
35V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V