MC78L12ACPREG
מק"ט מוצר של DigiKey
MC78L12ACPREGOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MC78L12ACPREGOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MC78L12ACPREG
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA ‎TO-92 (TO-226)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MC78L12ACPREG דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
6.5 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
PSRR
42dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
3‏-226‏-TO‏, 3‏-92‏-TO‏ גוף ארוך , מוליכים מכופפים
מתח - כניסה (מקס')
35V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-92 (TO-226)‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V