MM5Z5V6T1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MM5Z5V6T1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MM5Z5V6T1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MM5Z5V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MM5Z5V6T1G
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 500MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 500 mW ±7.1% הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MM5Z5V6T1G דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±7.1%
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
הספק - מקס'
500 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms