SZBZX84C18ET1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 2,301
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 170
דומים
Central Semiconductor Corp
דומים
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 18 V 225 mW ‎±6% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SZBZX84C18ET1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZBZX84C18ET1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZBZX84C18ET1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZBZX84C18ET1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84C18ET1G
תיאור
DIODE ZENER 18V 225MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZBZX84C18ET1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
225 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V