SZMM3Z7V5ST1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 150
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
Diodes Incorporated
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 7.5 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SC-76, SOD-323
SZMM3Z7V5ST1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-SZMM3Z7V5ST1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-SZMM3Z7V5ST1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-SZMM3Z7V5ST1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z7V5ST1G
תיאור
DIODE ZENER 7.5V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 44
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±2%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
300 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 5 V