EEE-FK1V221AP אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 743
גיליון נתונים
שדרוג
Panasonic Industry
קיים במלאי: 82
גיליון נתונים
שדרוג
קיים במלאי: 5,622
קיים במלאי: 40
דומים
קיים במלאי: 535
Rubycon
קיים במלאי: 2,548
Nichicon
דומים
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 500
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 500
Chemi-Con
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Nichicon
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C