EEE-TG1E221UP
מק"ט מוצר של DigiKey
PCE4063TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PCE4063CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PCE4063DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEE-TG1E221UP
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏500‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEE-TG1E221UP דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
ערכים נקובים
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
128.1 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
197 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.402‏ אינץ' (10.20‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏500‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C