EEU-FM1E821LB
מק"ט מוצר של DigiKey
10-EEU-FM1E821LBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-EEU-FM1E821LBTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FM1E821LB
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL TH
תיאור מפורט
820 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEU-FM1E821LB דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.853 A @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
2.47 A @ 100 kHz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
18 mOhms
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C