ERJ-S03F2003V אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 354,206
גיליון נתונים
ישירים
TE Connectivity Passive Product
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Stackpole Electronics Inc
דומים
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
200 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ERJ-S03F2003V
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-S03F2003VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERJ-S03F2003VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERJ-S03F2003VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-S03F2003V
תיאור
RES 200K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ERJ-S03F2003V דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C