420VXG120MEFC22X35 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Chemi-Con
קיים במלאי: 396
Nichicon
קיים במלאי: 130
Surge
Surge
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
120 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
420VXG120MEFC22X35
מק"ט מוצר של DigiKey
420VXG120MEFC22X35-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
420VXG120MEFC22X35
תיאור
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
420VXG120MEFC22X35 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
990 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.386 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
420 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C