LSK121M2P---2235S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Surge
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Rubycon
Nichicon
קיים במלאי: 130
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
120 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) Ohm‏1.659‏ ב-Hz‏120‏ 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LSK121M2P---2235S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-LSK121M2P---2235S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSK121M2P---2235S
תיאור
CAP ALUM 420V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
תיבה
זרם אדווה בתדר נמוך
500 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
700 mA @ 10 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
420 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.659‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C