450MXC390MEFCSN35X40
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-3761-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450MXC390MEFCSN35X40
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
390 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
450MXC390MEFCSN35X40 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.65 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.31 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C