CL21B474KOFNNNF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Samsung Electro-Mechanics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Samsung Electro-Mechanics
קיים במלאי: 239,364
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
KYOCERA AVX
ישירים
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Murata Electronics
0.47 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CL21B474KOFNNNF
מק"ט מוצר של DigiKey
CL21B474KOFNNNF-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL21B474KOFNNNF
תיאור
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CL21B474KOFNNNF דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%