ATS22D17S6
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-ATS22D17S6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATS22D17S6
תיאור
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אתחול-רך / עצירה הספקה 17A עומס
מודלים EDA/CAD
ATS22D17S6 דגמים
מתח - עומס
230 ~ 600V
סדרה
זרם - יציאה
17A
הספק - עומס
9000 W
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
מתח - הספקה
195V ~ 660V
ממשק
RS-485
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C