ATS22D75S6U
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-ATS22D75S6U-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ATS22D75S6U
תיאור
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL110V-P
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
אתחול-רך / עצירה הספקה 75A עומס
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ATS22D75S6U דגמים
קטגוריה
מספר המנועים
1
יצרן
Schneider Electric
מתח - עומס
208 ~ 600V
סדרה
זרם - יציאה
75A
אריזה
תיבה
הספק - עומס
44742 W
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
מתח - הספקה
177V ~ 660V
סוג
מודול
ממשק
RS-485
סוג מנוע
מנוע AC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
בקרה / סוג דחיפה
אתחול-רך / עצירה
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 50°C