RGC0603FTD200K זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 226,055
גיליון נתונים
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
דומים
YAGEO
דומים
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
200 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RGC0603FTD200K
מק"ט מוצר של DigiKey
RGC0603FTD200K-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RGC0603FTD200K
תיאור
RES 200K OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RGC0603FTD200K דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C