RMCF0603FG150R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 104,902
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 1,310
גיליון נתונים
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
דומים
YAGEO
דומים
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Panasonic Industry
150 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RMCF0603FG150R
מק"ט מוצר של DigiKey
738-RMCF0603FG150RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
738-RMCF0603FG150RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
738-RMCF0603FG150RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RMCF0603FG150R
תיאור
RES 150 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RMCF0603FG150R דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C