L78L12ACZ-AP | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L78L12ACZ-AP דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 6 mA |
יצרן | זרם - הספקה (מקס') 6.5 mA |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | PSRR 42dB (120Hz) |
סטטוס החלק פעיל | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה 0°C ~ 125°C |
סוג היציאה | סוג ההרכבה חור מעבר |
מספר המייצבים 1 | מארז / תיבה TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
מתח - כניסה (מקס') 35V | מארז ההתקן של הספק TO-92-3 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 12V | מספר מוצר בסיס |