SM15T24CA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 20.5VWM 42.8VC SMC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 42.8V מלחץ234A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SMC |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SM15T24CA דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 234A (8/20µs) |
יצרן | הספק - מתקף שיא 1500W (1.5kW) |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים דו-כיווניים 1 | מארז / תיבה DO-214AB, SMC |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 20.5V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 22.8V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 42.8V |