LSK391M2D---2530S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 134
גיליון נתונים
Chemi-Con
קיים במלאי: 0
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
קיים במלאי: 13
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
390 µF 200 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏510‏ ב-Hz‏120‏ 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LSK391M2D---2530S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-LSK391M2D---2530S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LSK391M2D---2530S
תיאור
CAP ALUM 200V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
תיבה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.01 A @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.414 A @ 10 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
200 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏510‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C