MAL215952391E3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 134
גיליון נתונים
Chemi-Con
קיים במלאי: 0
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
קיים במלאי: 13
Surge
390 µF 200 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 380mOhm 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MAL215952391E3
מק"ט מוצר של DigiKey
4358PHBK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAL215952391E3
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.722 A @ 10 kHz
עכבה
470 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
200 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
380mOhm
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C