RXK471M1JBK-1620S זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Nichicon
470 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RXK471M1JBK-1620S
מק"ט מוצר של DigiKey
4403-RXK471M1JBK-1620S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RXK471M1JBK-1620S
תיאור
CAP ALUM 63V POLAR
תיאור מפורט
זרם אדווה בתדר נמוך
1.08 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.35 A @ 100 kHz
עכבה
59 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C