LBMCA160808T180NG זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 387
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LBMCA160808T180NG
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LBMCA160808T180NGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LBMCA160808T180NG
תיאור
FERRITE BEAD 18 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 7.5A 4mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
7.5A
יצרן
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
18 Ohms @ 100 MHz