LLMCA160808T180NGR זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 387
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
18 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 7.5A 4mOhm
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
LLMCA160808T180NGR
מק"ט מוצר של DigiKey
587-LLMCA160808T180NGRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LLMCA160808T180NGR
תיאור
FERRITE BEAD 18 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
7.5A
יצרן
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
18 Ohms @ 100 MHz