B43509B5337M067 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 267
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 326
גיליון נתונים
קיים במלאי: 220
קיים במלאי: 0
Ymin
קיים במלאי: 399
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 30
קיים במלאי: 39
KEMET
קיים במלאי: 0
330 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏110‏ ב-Hz‏100‏ 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
B43509B5337M067
מק"ט מוצר של DigiKey
495-B43509B5337M067-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B43509B5337M067
תיאור
CAP ALUM 450V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
B43509B5337M067 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
1.62 A @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
470 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏110‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C