B72520T0300K062
מק"ט מוצר של DigiKey
495-2602-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
495-2602-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
495-2602-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B72520T0300K062
תיאור
VARISTOR 47V 200A 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 V 200 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 1206 (3216 מטרי)
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
51.7 V
זרם - נחשול
200 A
סדרה
אנרגיה
1.1J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
1100 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
30 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
38 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח וואריסטור (מינ')
42.3 V
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
מתח ואריסטור (טיפוסי)
47 V