LM4050AEM3-2.5/NOPB אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 5,547
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 1,465
גיליון נתונים
קיים במלאי: 903
מצדי ייחוס מתח IC ±0.1% SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SOT-23-3
LM4050AEM3-2.5/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM4050AEM3-2.5/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LM4050AEM3-2.5/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LM4050AEM3-2.5/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM4050AEM3-2.5/NOPB
תיאור
IC VREF SHUNT 0.1% SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LM4050AEM3-2.5/NOPB דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
50ppm/°C
יצרן
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
41µVrms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - קתודה
65 µA
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג ייחוס
מצדי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
קבוע
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
זרם - יציאה
15 mA
מספר מוצר בסיס
טולרנס
±0.1%