LP5907MFX-3.3/NOPB | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 250mA SOT-23-5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | LP5907MFX-3.3/NOPB דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 25 µA |
יצרן | זרם - הספקה (מקס') 425 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 5.5V | מארז / תיבה SC-74A, SOT-753 |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מארז ההתקן של הספק SOT-23-5 |