K103K10X7RH53L2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 18,532
גיליון נתונים
שדרוג
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
דומים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
KEMET
TDK
קיים במלאי: 974
TDK
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
K103K10X7RH53L2
מק"ט מוצר של DigiKey
K103K10X7RH53L2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K103K10X7RH53L2
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
K103K10X7RH53L2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.142‏ אינץ' x‏ רוחב 0.091‏ אינץ' (3.60 מ"מ x‏ 2.30‏ מ"מ)
טולרנס
±10%