CRCW0402976RFKED
מק"ט מוצר של DigiKey
541-976LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-976LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-976LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0402976RFKED
תיאור
RES 976 OHM 1% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
976 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW0402976RFKED דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C