LT1963AEST-2.5#TRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT1963AEST-2.5#TRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LT1963AEST-2.5#TRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LT1963AEST-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1963AEST-2.5#TRPBF
תיאור
IC REG LIN 2.5V 1.5A SOT-223-3
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A SOT-223-3
מודלים EDA/CAD
LT1963AEST-2.5#TRPBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1.5 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
120 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V