LT1963AEST-1.8#PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT1963AEST-1.8#PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1963AEST-1.8#PBF
תיאור
IC REG LIN 1.8V 1.5A SOT-223-3
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.5A SOT-223-3
מודלים EDA/CAD
LT1963AEST-1.8#PBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1.5 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
120 mA
אריזה
צינור
PSRR
63dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V