IHLP2525CZER8R2M01 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Pulse Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 563
דומים
Pulse Electronics
דומים
Eaton - Electronics Division
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 389
Bourns Inc.
קיים במלאי: 44
8.2 µH מסוכך יצוק משרן 4 A ‎68mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.