TNPW04024K12BEED
מק"ט מוצר של DigiKey
541-3152-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-3152-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-3152-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TNPW04024K12BEED
תיאור
RES 4.12K OHM 0.1% 0.13W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.12 kOhms ±0.1% 0.13W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200, עמיד לחות ציפוי דק
מודלים EDA/CAD
TNPW04024K12BEED דגמים
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C