BZX384B6V8-E3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 177
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 75
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 795
Diodes Incorporated
onsemi
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B6V8-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B6V8-E3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384B6V8-E3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384B6V8-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B6V8-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX384B6V8-E3-18 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW