BZX384B6V8-G3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 177
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 75
דומים
Central Semiconductor Corp
דומים
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
קיים במלאי: 20
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 200 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384B6V8-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384B6V8-G3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384B6V8-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX384B6V8-G3-18 דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
טולרנס
±2%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW