BZX384C10-G3-18 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 3,392
קיים במלאי: 1,622
גיליון נתונים
קיים במלאי: 37
קיים במלאי: 236
קיים במלאי: 148
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 65
Diodes Incorporated
onsemi
קיים במלאי: 728
onsemi
קיים במלאי: 66
דיודות - זנר (Zener) 10 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C10-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C10-G3-18-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C10-G3-18
תיאור
DIODE ZENER 10V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 nA @ 7 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW